Výrobcovia CRUSSIS
Kód produktu: CRUSSIS e-Largo 9.9-L
Dostupnosť: 1
2 649,00€
Bez DPH: 2 207,50€

Dostupné možnosti

Otvorte bránu do sveta vzrušujúcich horských zážitkov s elektrobicyklom CRUSSIS e-Largo 9.9-L. Toto kolo nie je iba strojom; je to váš vstup do bezbrehého sveta extrémneho výkonu, výnimočného designu a nekonečnej slobody.
 
S viditeľne žltým odtieňom, ktorý nenechá nikoho chladným, a plášťu MAXXIS Rekon Race vás e-Largo 9.9-L pozýva na neskrotné chodníky. Hydraulické brzdy SHIMANO Deore BR-MT410 poskytujú precíznu kontrolu, zatiaľ čo motor PANASONIC GX Ultimate s krútiacim momentom 95 Nm vám dodá silu pre zdolanie každého výstupu.
 
batériou LG 900 Wh (25 Ah), ktorá zaisťuje dojazd až neuveriteľných 200 km na jedno nabitie sa nemusíte obmedzovať - preskúmajte vrcholy aj zjazdy s ľahkosťou. Odpružená vidlica ROCKSHOX FS Judy Silver TK Solo Air 29" a prehadzovačka SRAM SX Eagle s 12 rýchlosťami zaisťujú plynulú jazdu na každom povrchu.
 
Farebný LCD displej PANASONIC so 4 režimami asistencie vám poskytne všetky informácie na dosah ruky, zatiaľ čo si užívate nekonečné dobrodružstvo. K dispozícii v rámových veľkostiach 18", 20" a 22", CRUSSIS e-Largo 9.9-L je zárukou výnimočného štýlu a vzrušenia na každom kilometri. Vydajte sa na cestu za svojimi hranicami a objavte nový rozmer horskej cyklistiky!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!