Poskytujeme profesionálny servis všetkých druhov bicyklov a elektrobicyklov. Záruku kvality predstavuje profesionálne vybavenie, náradie renomovaných výrobcov, mnohoročné skúsenosti a prax servisných technikov. Našou snahou bolo a vždy aj bude poskytovať kvalitné a pokiaľ možno včasné služby pre maximálnu spokojnosť zákazníkov.


Využite garančnú prehliadku bicykla zdarma


Čo je garančná prehliadka?

Po úvodných kilometroch si môžu rôzne diely a časti bicykla "sadnúť", preto v rámci garančnej prehliadky vykonáme kontrolu dotiahnutia kľúk, pedálov a ostatných častí bicykla. Opätovne nastavíme prešmyk, menič prevodov (prehadzovačka), brzdy a vycentrujeme kolesá.


Koľko stojí garančná prehliadka?

Garančná prehliadka u nás zakúpeného bicykla je zdarma, no v prípade nadmerného opotrebenia a nutnosti výmeny dielov môže byť účtovaná cena opravy podľa platného cenníka.

Ak máte k nám ďaleko, môžete si nechať vykonať garančnú prehliadku v cykloservise vo vašom okolí. Odhadovaná cena môže byť 5 - 15 eur . 

Garančná prehliadka je dobrovoľná (nie je povinná). Ak na ňu neprídete, záruka vám nepadá.

Záruka je platná podľa záručných podmienok uvedených v záručnom liste a nevzťahuje sa na časti bicykla, ktoré podliehajú bežnému opotrebeniu (brzdové gumičky / platničky, reťaz, kazeta, prevodníky, plášte, duše, ložiská na stredovom hlavovom zložení a čapoch zadnej stavby).

Dokedy ju možno využiť?

Na využitie garančnej prehliadky máte 2 mesiace od dátumu kúpy bicykla resp. do dátumu uvedeného v záručnom liste! (Pozn. v zimnej sezóne sa lehota môže predĺžiť až na 4 - 5 mesiacov. To však závisí na viacerých faktoroch).

Na to, aby sme mohli vykonať garančnú prehliadku, musíte sa preukázať záručným listom.

Záručný list je v podstate knižka - návod na obsluhu bicykla a vyzerá takto.